Skarpetki od SERCA


parenting / sobota, 12 lutego, 2022

Czy można się wzruszyć rozpakowując paczkę ze skarpetkami? Otóż tak, jeśli tylko stoi za nimi historia pełna miłości i wdzięczności. A taka właśnie jest historia Antosia i jego mamy. To, co stworzyła Agata jest piękne, praktyczne i wspierające. W Love Poland Design powstały specjalne skarpetki serduszkowe. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany Klinice Kardiochirurgii Dziecięcej w Warszawie. Szczerze napiszę, że z Agatą znamy się od kilku dni. Z INSTAGRAMA – dlatego ja twierdzę, że to bardzo inspirujące miejsce. Wiem też, że mimo tej krótkiej znajomości łączny nas bardzo dużo. Nasi synowie są w tym samym wieku. Mają za sobą podobne doświadczenia. To znajomość OD SERCA. 

Naszą historię chyba znasz, a w zasadzie historię pewnej blizny. Blizny, która przypomina o tym jak ogromny dar udało się ocalić- życie. Blizna, która wiąże się z trudnymi wspomnieniami. Blizna, która daje nadzieję. Całą historię poznasz tutaj:

Życie dziecka z WWS jest darem. Dostaliśmy C.Z.A.S. Wiem, że bez operacji, zabiegów, całej opieki medycznej – nie miałabym dzisiaj Maksa przy sobie. I ciężko o tym pisać. Kardiologiczny świat jest pełen sprzecznych emocji i nieoczekiwanych zdarzeń – często tych najtrudniejszych. Ale bywa też przepełniony wdzięcznością. Dlatego proszę o wsparcie. Zrób sobie i innym prezent od serca. Tym bardziej, że niedługo 14. lutego – Dzień Zakochanych. Dla rodziców dzieci z WWS to przede wszystkim Światowy Dzień Wiedzy o Wrodzonych Wadach Serca. Ta wiedza naprawdę ratuje życie! 

Piękne, praktyczne i wspierające – a to tylko kilka słów o skarpetkach, które stworzyła Agata z Love Poland Design.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *