O mnie

Życie w zwykłych słowach

Raczej po ziemi stąpam już twardo. Życie mnie tego nauczyło. Mam dwadzieścia sześć lat. Jedyną pewną rzeczą jest to, że się starzeję. Ale może i dobrze. Czekam na tę mądrość życiową. Od kiedy jestem mamą odpowiadam już nie tylko za siebie. Można powiedzieć, że dzięki temu doświadczeniu cechuje mnie większe współodczuwanie. To nie znaczy jednak, że nie przywalę Ci ciętą ripostą. Nie chodzi o żadną buntowniczość. Po prostu już mniej zależy mi na takcie. Staram się dbać o rozwój duchowy i intelektualny. I Ty pewnie będziesz towarzyszem tej drogi, jeśli zgodzisz się zostać na dłużej. Kolekcjonuję doświadczenia. Śmieję się, że robię dokładnie to, o czym mówił Steve Jobs w swoim przemówieniu do studentów – zbieram kropki. Przyznaję. Czasem się gubię. Ale może to dlatego, że nie mogę jeszcze wykrzyczeć – MAM JE WSZYSTKIE! Ale zostaje tu – oto 7 powodów dla których prowadzę bloga.

Być mną to natomiast kochać całym sercem swoje rodzinne miasto. Nie móc żyć bez pisania. I uzależnić się od przeglądania Insta Stories.

Rozmowy z ciekawymi ludźmi to najlepsze, co nam się może przydarzyć. Nawet jeśli czasem trwa to krótko, to z pewnością jest w tym jakiś sens. Nawet jeśli ktoś popełnia błędy… językowe. Bywa, że ludzie prostymi słowami opowiadają skomplikowane historie swojego życia. Wydaje mi się, że moją misją jest słuchać zwykłych ludzi. Miejscem, gdzie również realizuję swoje pasje jest redakcja synaj.tv Tutaj też serdecznie zapraszam.

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej. Poczytać, jak sama postrzegam siebie – co z życia zapamiętuję – to zapraszam do wpisu z cyklu 26 faktów o mnie. Czytaj z przymrużeniem oka. Ku radości ducha.

Koniecznie zostaw po sobie jakiś ślad.
Może się okaże, że mamy ze sobą dużo wspólnego.
A może dopiero będziemy mieć?
KK